פרגולות עץ – סוגים

בניית פרגולת עץ יכולה להוות חלק אינטגראלי מהעיצוב הכולל של כל בית, ומאפשרת יצירה של פינה חדשה לאירוח ולבילוי עם המשפחה או עם אורחים.. האווירה שיוצרות פרגולות עץ לעיצוב הבית, המראה הטבעי שלהן והאופי שה מוסיף לחצר -מוסיפים לעיצוב הבית והחצר באופן מדהים. תכנון נכון ובנייה נכונה של פרגולת העץ יכול להפוך אותן לאידיאליות לשימוש בכל עונות השנה.
פרגולות מהוות השקעה לטווח ארוך ולכן יש לבחור בסוג עץ איכותי ולא להתפשר שכן עץ איכותי ישמור על מראהו לאורך זמן, הן מפגי הסביבה והן מפגעי הזמן. לפני בחירת סוג העץ יש להיעזר בבעל מקצוע מכיוון שבניית פרגולות היא מלאכה מורכבת מבחינה עיצובית ומבחינה הנדסית וסוג העץ משפיע הן על המחיר, הן על החוזק והן על המראה.
סוגי עץ בבניית פרגולות
ישנם סוגים רבים ומגוונים של עץ בהם ניתן להשתמש:
א. פרגולות עץ גושני
ב. פרגולות עץ רב שכבתי
ג. פרגולות עץ משולבות מתכת
ד. פרגולת עץ ואלומיניום
ה. פרגולות עץ אורן פיני
ו. פרגולות מאדני רכבת

המחירים משתנים לפני סוג העץ. לפני תכנון של פרגולות יש להשוות מחירים ולהתייעץ עם בעלי מקצוע ולשמוע מה הם ממליצים עבור חצר ביתכם.

חברות מומלצות באיזור הצפון

עודד גרבר -בניית פרגולות בקריית טבעון

בלקון פרגולות

אריאל אביקם – חברה שמבצעת מגוון רחב של עבודות עץ : בניית פרגולות, התקנת פרקטים , בניית צימרים ובתי עץ, בניית דקים, גדרות מעץ ועוד

בין מגוון המוצרים שלנו ניתן למצוא : פרגולות מעץ גושני מרשים, פרקטים מעץ אורן, פרקטים מעץ איפאה. הכל נעשה מחומרי גלם משובחים
חברת אריאל אביקם עבודות עץ בצפון, מתמחה במיוחד בהתקנה של פרקטים, דקים ופרגולות. הניסיון, האדיבות והמקצועיות הם נר לרגלנו
אהבתנו לעבודה בעץ הובילה אותנו לחפש דרך יצירתית בה נוכל לחוש אותו בתוך עבודתנו היומיומית. עץ הינו חומר נהדר מושלם לעבודה. ניתן לראות את אהבתנו לעץ בתוצאה – אצלנו כל עבודה שיש נראית הכי טוב שאפשר: כל קורת עץ הגימור מושלם וטיפול אישי. הלקוחות מרוצים, התוצאה נראית לעין ואיכות העבודה מחזיקה שנים!
ליצירת קשר עם אריאל אביקם עבודות עץ התקשר 0523588996
פרגולות, פרקטים, ודקים בצפון – בניית והתקנה של פרגולות עץ, פרקט וגם דקים מעץ באיכות הטובה ביותר ובמחירים השווים לכל כיס.

מידע נוסף על עבודת עץ איכותיות, פרגולות ודקים בצפון ועוד 

One thought on “פרגולות עץ – סוגים

  1. Pingback: פרגולה מעץ מלא « בניית פרגולות בצפון, בניית דקים בצפון

Comments are closed.